جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۶:۴۶:۲۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۵ ساعت ۱۷:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار: مراسم بزرگداشت روز دختر و سالروز تشریف فرمایی رهبر معظم انقلاب در سقز برگزار می شود

فرماندار ویژه سقز در جلسه هماهنگی این دو برنامه، خواستار هم افزایی و برنامه ریزی لازم ادارات، دستگاه های اجرایی و نهادها برای برگزاری مناسب این دو مراسم فاخر شد.

جعفر توان بیان نمود: جشن ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۳۰ در پارک مولوی کُرد و مراسم بزرگداشت اردیبهشت معطر، سالروز سفر تاریخی و تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به سقز روز شنبه همزمان با روز سفر در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار می شود.
توان با دعوت از خانواده ها، به ویژه دختران و مادران شهرستان سقز برای حضور در برنامه بزرگداشت روز دختر، بیان نمود: معرفی دختران موفق در حوزه های مختلف و اهدای هدیه، اجرای برنامه های شاد و مفرح، اجرای دف نوازی، برنامه های ورزشی توسط رزمی کاران، برگزاری مسابقه و اهدای ۳۰ میلیون تومان جایزه نقدی به شرکت کنندگان از جمله برنامه های این مراسم خواهد شود.

فرماندار سقز همچنین با تبریک سالروز تشریف فرمایی رهبر معظم انقلاب به شهرستان سقز و دعوت از قشرهای مختلف مردم، عنوان نمود: زدوده شدن نگاه امنیتی از کردستان، مفتخر شدن استان کردستان به سرزمین فرهنگ و هنر، افزایش سرمایه گذاری، تخصیص اعتبارات مناسب عمرانی برای تکمیل طرح ها، حرمت گذاشتن به مذاهب و مقدسات مذاهب و افزایش سعه صدر مسئولان در برابر انتقادها از جمله این دستاورد این سفر بود.

وی یادآور شد: این برنامه فاخر روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۰ صبح در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار می شود.