جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۷:۴۰:۳۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۱۲ ساعت ۱۱:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت بزرگداشت هفته مقام معلّم

هفته بزرگداشت مقام معلّم، یاد شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه های مبارک عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.

پیامبران در طول تاریخ با پیکار مقدس خویش علیه جهل، حماسه‌های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلّم، کاخ بلند پایهٔ علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید را برافراشتند.
هفته گرامیداشت مقام معلّم که به نام و یاد معلّم بزرگ انقلاب، آیت‌الله شهید مرتضی مطهری مزین شده است، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر نقش خطیر معلمان در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای تحقق اهداف والای ملت بزرگ ایران مورد توجه قرار گیرد.
اینجانب با تبریک این مناسبت فرخنده به تمام معلمان، استادان دانشگاه و علوم دینی و همچنین تبریک به آقای آرمان حسنی از معلمان آموزش و پرورش منطقه زیویه که به عنوان معلم نمونه و برجسته کشوری انتخاب شد، امید است که با همراهی جامعه فرهیخته و بزرگ فرهنگی، معلمان، خیران مدرسه ساز و اولیاء بتوانیم بیش از گذشته در راستای تعالی دستگاه تعلیم و تربیت به‌عنوان بزرگترین و گسترده‌ترین نهاد فرهنگی و تربیتی کشور، حضور آینده سازان در دانشگاه های برجسته و کسب درجات علمی و فتح قله های علمی، اتمام طرحهای نیمه تمام و افزایش زیرساختهای حوزه تعلیم و تربیت تلاش نماییم.
سلامتی، سربلندی و توفیق همگان را از درگاه خداوندگار عالم خواستار و خواهانم.
جعفر توان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز